Hakkımızda

Ev bulmak ve o evin olağan sıkıntı ve sorunlarını üstlenmek ile uğraşırken, kendinize ayıracağınız en güzel zamanlarınızı kaybedersiniz.Genelde evlerinizde karşılaşabileceğiniz problemler sizin ve ailenizin aklında kocaman bir soru işareti oluşturur.

Artık daha fazla endişelenmenize hiç gerek yok çünkü BERSU BAYAN APART hizmetinizde.

2014 yılından beri hizmet veren apartımız modern görünümlü Erzurum’un en yeni ve güvenilir özel kız öğrenci apartıdır.

Yurdumuzun bulunduğu Erzurum’un en nezih semtlerinden Yıldızkent Hüseyin avni ulaş mahallesinde olup restoran, cafe, alışveriş merkezleri, sinema ….vb. sosyal aktivite yönünden çok zengin bir bölge olup  çevresindeki tüm bu canlılık ve hareketliliğe rağmen binamız konumu itibari ile sessizliğin ve huzurun hakim olduğu bir noktadadır.

MİSYON & VİZYON

Birey olmanın ötesinde kocaman bir aile olmayı hedefleyerek yola çıkan, verdiği sözleri tutan, iletişimi güçlü, kendinden önce diğerini düşünen, “Ben” değil “Biz” dilini kullanan, memnuniyet ve konfora önem veren, güler yüzlü, paylaşımcı, kaliteden ödün vermeyen, çözüm odaklı, iş disiplini olan, çağdaş, insan haklarına saygılı bir kurum olmak hedefimizdir.Üniversitelere kolay ulaşım imkanı, 7/24 gece görüşlü kamera ile özel güvenlik,

Evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak, gözünüzü arkada bırakmayacak yaşam alanları ile hizmetinizdeyiz.

 
 
 
Pro WEB